Jste zde: Osman.cz Nátěry betonu Dulux Trade Floorpaint Classic

Dulux Trade Floorpaint Classic

 

DULUX TRADE FLOORPAINT CLASSIC je jednosložkový, polomatný, vodou ředitelný nátěr pro vnitřní i venkovní betonové podlahové povrchy, jako např. sklepy, sklady, dílny, výstavní místnosti, balkony, sloupoví a terasy. Obsahuje minimum těkavých látek a je tak zcela vhodný i na vnitřní použití. Má velmi dobrou odolnost proti vodě, provozním kapalinám ale i roztokům kyselin.

Použití: 

Je vhodný pro nátěry betonových, omítkových a potěrových povrchů dokonce i např.ve sběrných žlabech. Vhodný i na nátěry obkladů a dlažby! Odolává běžně používaným chemickým produktům jako např. topný olej, nepoužitý motorový a převodový olej atd. Použití nátěru je tedy skvělou volbou pro garáže nebo sklady.

Vlastnosti: 

Vysoká odolnost proti vodě a provozním kapalinám
Rychleschnoucí
Nezapáchá
Komfortní nanášení
Vynikající přilnavost

Nátěr má základní odolnost proti kapalinám (voda, mořská voda) a roztokům kyselin (10%): roztok rozmrazovací soli, kyselina sírová, kyselina dusičná, kyselina octová, kyselina mravenčí, Kyselina mléčná, kyselina citronová, roztok kyseliny tříslové, mastná kyselina lněného oleje, potašový louh, roztok sody, voda s amoniakem, peroxid vodíku, ropa, benzín, ethylalkohol, rostlinné tuky, živočišné tuky, mazací tuky a běžné domácí čisticí prostředky.

Výrobce Akzonobel

 

 

© 1991 - 2019 Barvy laky Osman - Ostrava, Opava, Hlučín
Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů
Všechna práva vyhrazena.

paticka