Jste zde: Osman.cz Nátěry dřeva Lazurol lak venkovní pochozí S1020

Lazurol lak venkovní pochozí S1020

LAZUROL LAK VENKOVNÍ POCHOZÍ S1020

Popis

Lak syntetický uretanizovaný

Lak je určen k vrchním transparentním nátěrům dřeva pro venkovní a vnitřní prostředí. Lak vytváří ochrannou vrstvu s efektním vzhledem, která chrání před povětrnostními vlivy a poškozením natíraného povrchu. Vykazuje dobrou brousitelnost, vysokou UV odolnost a odpuzuje vodu. Lak je protiskluzový.

Lak není určen k nátěrům, které přicházejí do přímého styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou a k nátěrům dětského nábytku a hraček.

Aplikační vrstva:

Vrchní transparentní lak,  silnovrstvý

Chemické zařazení:

Syntetické

Vzhled povrchu:

Polomatný | Saténový

Pracovní postup:

Příprava podkladu: Vnitřní nátěr: Dřevo před nátěrem napustit výrobkem LAZUROL Classic S 1023 bezbarvý. Venkovní nátěr: Dřevo před nátěrem ošetřit proti plísním, houbám a dřevokaznému hmyzu fungicidním napouštědlem LAZUROL S 1033 Impregnační základ nebo např. přípravkem LAZUROL FUNGI. Natírat na suchý, předem připravený podklad: obrousit, očistit, napenetrovat Příklad nátěrového postupu: Nanáší se po důkladném rozmíchání na suché, neorosené dřevo o vlhkosti nejvýše 12%, zbavené zbytků pryskyřic U typů dřeva se zvýšeným obsahem pryskyřic je nutno pryskyřičné výpotky vymýt, nejlépe nitroředidlem. Před vlastní aplikací laku je nutné podklad napenetrovat výrobkem LAZUROL CLASSIC S 1023/0000. Pro vnitřní použití se lak S 1020 nanášíí v 2 až 3 vrstvách, pro venkovní nátěry je vhodné použít 3 vrstvy. Jednotlivé nátěry lze nanášet v intervalech 16 - 24 hodin. Lak není nutné ředit je již v aplikační viskozitě.

Vydatnost:

10 - 12m2/l

 

 

 

© 1991 - 2019 Barvy laky Osman - Ostrava, Opava, Hlučín
Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů
Všechna práva vyhrazena.

paticka