Jste zde: Osman.cz Spreje a ochranné nástřiky Křídová barva PINTY PLUS sprej

Křídová barva PINTY PLUS sprej

Křídový sprej pro dekorativní účely na bázi vody

Vytváří ultra matný povrch se sametovým vzhledem. Ideální pro jakýkoli povrch: dřevo, melamin, plátno, železo, plast, karton, dokonce i na sklo a pěnový polystyren. Během prvních 15 minut může být umyt vodou s mýdlem. Zaručuje maximální krytí a je rychleschnoucí. 
Jedním z hlavních znaků našeho spreje je, že je vytvořen na bázi vody, dává nám tak možnost použití různých technik. Je zdravotně nezávadný. Práce s ním je velice jednoduchá.

Aplikace:

Umožňuje lehké zdobení i více nástřiky ploch s cílem dát jim letitý „vintage“ styl. K dosažení hladkého povrchu je doporučena aplikace několika tenkých vrstev (možno i mokré do mokrého). Dle zvolené dekorativní techniky se nechá zaschnout. Požadovaný vzhled lze dosáhnout lehkým přebroušením.  Vhodný pro použití v interiéru a exteriéru. Použitelný na všechny typy povrchů včetně pěnového polystyrenu. Maximální kryvost, vysoký lesk, hladký a jednotný povrch. 
Technické parametry:

18 odstínů
Vydatnost: 520/400 ml = 2 m2
Doba schnutí: na dotek 20 minut, celkem 1 hodina.
Přestříkání stejnou barvou po 5 minutách nebo jinou barvou po 24 hodinách.
Jak aplikovat:
Povrch upravovaného povrchu musí být čistý, suchý a zbavený nečistot.
Zatřeste plechovkou intenzivně po dobu 1 minuty, až uslyšíte zvuk kuliček. Sprej stříkejte ze vzdálenosti 25/30 cm, rychle aplikujte tenké vrstvy, nejprve horizontálně a pak vertikálně. Doporučuje se stříkat dvě tenké vrstvy místo jedné silné vrstvy, aby se dosáhlo rovnoměrné pokrytí a nedocházelo ke stékání barvy. 

Výrobce Novasol Spray

 

 

© 1991 - 2019 Barvy laky Osman - Ostrava, Opava, Hlučín
Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů
Všechna práva vyhrazena.

paticka